ARTEProces

Pierwsza konsultacja - początek Twojej podróży

Czego możesz się spodziewać podczas pierwszego spotkania?

Wizualne wskazówki rozpoczynają się sesją wprowadzającą. Na wizytę umawiamy się przez kalendarz online, telefonicznie lub mailowo. Sesja wprowadzająca składa się z rozmowy, wykonania rysunku i wyjaśnienia procedury. Jeśli dojdzie do wzajemnego porozumienia, otrzymasz formularz zgłoszenia, a następnie globalny plan działania. W każdej konsultacji sprawdzamy co jest wykonalne i co wymaga uwagi.

Indywidualne podejście

Plan działania

Indywidualnie czy z rodzinami, pracuję w formie kursów 6, 9 lub 12 miesięcy. Ważne jest zobowiązanie do zaangażowania, jako, że jest to produkt do pracy z sobą niezbędne jest zabudżetowanie „czasu na siebie”. Pomagam w tym pracując w formie kursów. Z doświadczenia wiem, że luźne sesje mają małe zaangażowanie, w naszym bardzo zajętym życiu szybko odkładamy coś na bok – najczęściej siebie, czasem myśląc że to coś co robi się w wolnym czasie. Podczas gdy osobisty dobrostan leży u podstawy wszystkiego: zdrowia fizycznego i psychicznego, kochającej rodziny, oraz sukcesu zawodowego.

Każda sesja opiera się na pytaniu/eksploracji. Po pytaniu następuje odpowiednie przyporządkowanie wizualne. Ukończona praca artystyczna jest centralna w konsultacji i daje wskazówki za pomocą języka rysowania. Moją rolą jest pomóc klientowi to odczytać, robię to zadając pytania otwarte. W ten sposób coś z nieświadomości może być zauważone i przeniesione do wymiaru świadomości. Z rozmowy wyłaniają się spostrzeżenia. Gromadzimy je, a następnie przyglądamy się, jak można je wykorzystać w życiu codziennym. Klient wraca do domu z praktycznymi narzędziami.

Pracuję z różnymi kreatywnymi materiałami tylko profesjonalnej jakości: kredkami, pastelami, węglem, pastelami olejnymi, blokami woskowymi, magazynami do kolażu, ekoliną, farbami roślinnymi i naturalną gliną. Pracuję również z różnymi technikami: rysowanie, malowanie, rzeźbienie, praca z ciałem, dialog głosowy, odgrywanie ról, praca głosowa, ćwiczenia relaksacyjne, wizualizacja i kierowana medytacja.

Ogólne warunki

Odkryj Siłę Sztuki w Atelieeeer

Odkryj potężną siłę terapii w Atelieeeer Przystanku Gronówka. Nie zwlekaj dłużej, aby doświadczyć kojącego działania metody artecoachingu. Pomogę Ci odkryć sztukę jako narzędzie do wyrażania uczuć, radzenia sobie ze stresem i eksploracji Twojego wewnętrznego świata. Rozpocznij swoją podróż ku głębszemu zrozumieniu siebie, osobistemu rozwojowi i harmonii emocjonalnej. Umów się na swoją pierwszą sesję już teraz!

Zapisz się na Sesję

Skorzystaj z formularza

Chcesz wiedzieć więcej lub umówić się na sesję?

Wypełnij poniższy formularz, aby zapisać się na indywidualną sesję terapeutyczną w Atelieeeer Przystanku Gronówka. Podaj swoje danych kontaktowych oraz krótkiego opisu pytania, z którym się zmagasz. Skontaktuję się z tobą, aby omówić Twoje potrzeby, odpowiedzieć na pytania oraz ustalić termin pierwszej konsultacji. Zarezerwuj swoje miejsce już teraz i zacznij swoją podróż ku lepszemu samopoczuciu, równowadze emocjonalnej i osobistemu rozwojowi.

Można się ze mną skontaktować również tutaj:

cookie

Informujemy, że przez korzystanie ze strony internetowej, bez zmian ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na politykę prywatności i zapisywanie plików cookies, które pozwalają na sprawne działanie naszej strony internetowej.