ARTEAkademia

Umiejętności rysunkowe nie są potrzebne, chęć wyrażenia siebie wizualnie zupełnie wystarczy!

Celem jest rozwijanie i poszerzanie własnej ekspresyjności. Efektem jest osobisty język wizualny, który służy jako środek komunikacji z własną podświadomością. Stamtąd dokonuje się przełożenie na dziedzinę zawodową, co może mieć kontynuację we własnej karierze. W tej praktycznej akademii pracujemy rękami i ciałem, w którym związek między światem wewnętrznym a światem zewnętrznym staje się widoczny w pracy wizualnej, najważniejsze uczenie się szacunku i refleksji nad pracą własną i innych. Ponadto zwracamy uwagę na dydaktykę, metodykę rysowania oraz naukę czytania języka rysunku. Ćwiczymy zadawanie pytań i przekładanie tych informacji na aktualną sytuację życiową.

Dla Kogo

Młodzież, dorośli oraz seniorzy w grupie min 4 i max 8 osób

Cel

Rozwój osobisty, poszerzenie horyzontów, transformacja, znalezienie lub zmiana drogi w karierze zawodowej lub w życiu prywatnym.

Wliczone w cene

Wszystkie materiały, Wegetariański lunch i bezcukrowe napoje w cenie.

Lokalizacja

Atelieeeer Przystanek Gronówka

Cennik

Roczny (10 miesięcy od końca września do końca czerwca) cykl 12 czterogodzinnych sesji podróży w głąb siebie poprzez rysowanie, malowanie, rzeźbienie, rytm, muzykę i teatr.

  • W Atelieeeer: 6400 zł /osoba rok
cookie

Informujemy, że przez korzystanie ze strony internetowej, bez zmian ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na politykę prywatności i zapisywanie plików cookies, które pozwalają na sprawne działanie naszej strony internetowej.